You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

varioterm

ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО РАДІАТОРНОЇ АРМАТУРИ

Перші конструкції рідинних датчиків були створені в 80-х роках минулого століття на основі пружних сильфонів, виготовлених для систем пневматичної автоматики. Головки, термостатичні клапани та інші елементи радіаторного обладнання, які в даний час виробляються під торговою маркою Vario Term, традиційно проектуються та виробляються з максимальною увагою до якості та високого технічного рівня.

Vario Term пропонує термоголовки, термостатичні клапани та інші елементи радіаторного обладнання та є одним із небагатьох Польських виробників та експортерів такого типу рішень, особливо ексклюзивної фурнітури.

история головок

Ми ділимо нашу продукцію на чотири основні категорії. Серед них можна знайти як ексклюзивні рішення, так і дешевші вироби, але все ж таки в цікавій дизайнерській пропозиції. Найдешевші термостатичні або регулюючі комплекти без колірних варіантів – це економ-клас. Вищевказаний рівень включає комплекти з термостатичними клапанами, оснащеними попереднім налаштуванням, з більш дешевими головками, але без кольорів (стандартний клас). Найвищою категорією продукції Vario Term є ексклюзивні набори. Це вироби найвищої якості, призначені для найдорожчих декоративних радіаторів опалення. Їх доступна повна колірна гама, зокрема покриття структурним лаком.

Пропозиція Vario Term включає одинарні головки, так і термостатичні клапани, а також їх комплекти. Також пропонуємо монтажні аксесуари. Це рознімання, подовжувачі, розетки та інші деталі, пофарбовані в колір радіатора або клапана. Завдяки цим аксесуарам можна приховати труби, проходи у стінах та інші некрасиві елементи підключення радіатора.

Сертифікати
Vario Term. Декларація відповідності. 2023-2024
Скачати
Vario Term. Декларація відповідності. 2023-2024
Скачати
044 299 57 07