You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Paroc

Paroc

Компанія PAROC є визнаним європейським лідером у виробництві енергоефективних та вогнезахисних рішень у будівництві та індустрії. Бренд PAROC - це широкий спектр будівельної та технічної теплоізоляції з мінерального волокна.

За більш ніж 80-річну історію продукція компанії PAROC заслужила високу репутацію серед будівельників, архітекторів, підрядників, дилерів та промислових інсталяторів.

Європі компанія PAROC має сім виробничих підприємств у 5 країнах, і продає продукцію більш ніж у 40 країн світу. Різноманітні моделі теплоізоляції PAROC застосовуються як для теплової, пожежної та звукоізоляції при зведенні будівель будь-якого призначення, так і інженерна система будівель і споруд (опалення, водопостачання, вентиляція), а також в різних галузях індустрії (теплоенергетика, судно і судно). .)

Переваги теплоізоляції PAROC:

Вироби PAROC виготовлені з кам'яної вати, отриманої плавленням натурального каменю (96- 98%) з|із| додаванням невеликої кількості органічного сполучного. У сукупності з технологією виробництва виробів це забезпечує унікальні властивості:

  • негорючість,
  • високі температури застосування (понад 700 градусів)
  • хімічну стійкість
  • високі показники звукопоглинання

Комбінація таких властивостей забезпечує виробам PAROC застосування у тих галузях, де до теплоізоляції пред'являються надзвичайно високі вимоги, таких як суднобудування та атомна енергетика.

Сертифікати
Certificate_UA.BR.1O386.55-22_ЦИЛІНДРИ
Скачати
Certificate_UA.BR.1O386.54-22_MAТИ
Скачати
Certificate_UA.BR.1O386.53-22_ПЛИТИ
Скачати
Офіційний партнер Євротерм
Скачати
044 299 57 07