You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Purmo

Purmo

PURMO - торгова марка концерну "Rettig Heating", великого світового виробника радіаторів. Працює на ринку сталевих радіаторів понад 50 років. За цей час PURMO досягли визнання на європейських ринках завдяки ідеальному поєднанню ціни, якості та технічних характеристик своєї продукції. PURMO надає 10-річну гарантію на панельні радіатори. Стандарт виробництва підтверджено сертифікатом ISO 9001.

ЗАСТОСУВАННЯ

Радіатори PURMO призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень. Їх можна застосовувати як в одно- так і в двотрубних системах центрального опалення.

АСОРТИМЕНТ

  • Сталеві панельні радіатори
  • Горизонтальні декоративні радіатори
  • Вертикальні декаративні радіатори
  • Трубчасті радіатори
  • Конвектори підлогові та настінні
  • Конвектори внутрішньопідлогові (канальні)
  • Сушки для рушників
  • Електричні обігрівачі
  • Електричні сушки для рушників

ПЕРЕВАГИ

ЯКІСТЬ

Використання якісної сталі європейських виробників. Відповідність стандартам якості ISO 9001 та ISO 14000.

ЛІДЕР ЄВРОПЕЙСЬКОГО РИНКУ

Бренд Purmo родом з Фінляндії, існує на ринку більше 50 років. Концерн Rettig - найбільший виробник сталевих радіаторів у світі - 12 заводів в Європі, 3 - 500 - 000 виробів на рік, € 100 - 000 - 000 інвестицій в модернізацію виробництва.

Бездоганна якість

Концерн Rettig имеет самый совершенный процесс окраски радиаторов среди других производителей. Двойная окраска радиаторов методом катафореза второго поколения KTL-II (грунтовочная) и электростатического напыления (конечная) гарантированно увеличивает коррозионную стойкость и получение лакокрасочного покрытия высочайшей прочности и качества. Стальной лист, который используют при производстве радиаторов Purmo закупают у известных лидеров металлургии Европы Voestalpine (Австрия) и Eco stahl (ArcelorMittal, Германия). Качество и инновации в производстве дают конечному покупателю радиатор, который надежно работает и с течением времени он не течет, краска не теряет свой цвет, не отпадает и не лопается. Радиаторы Purmo обеспечиваются 10-летней гарантией производителя. Практический же срок их эксплуатации превышает 40 лет.

Найширший асортимент радиаторів

Десятки моделей (включаючи центральне підключення, двостороннє лицьове виконання і т.д.), 100-ти типорозмірів від 200 мм. (висота) до 3000 мм. (Довжина). На відміну від інших виробників Purmo може задовольнити і стандартну потребу в обігріві приміщень, і здивувати найвишуканіших гурманів (любителів краси та декору) і дати можливість максимально оптимізувати зайнятий обігрівом простір свого приміщення.

МОНТАЖ! УНІКАЛЬНИЙ РАДІАТОР З НИЖНІМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ.

При установці радіатор Purmo з нижнім підключенням можна розгортати на 180° залежно від того де точка підведення носія. Це реалізовано за рахунок того, що у радіатора немає задніх петель і його обидві сторони можуть бути лицьовими.

УПАКОВКА!

Панельні радіатори Purmo поставляються в запобіжній упаковці, що дозволяє встановлювати радіатор без необхідності її видалення. Радіатори упаковуються на фабриці в термозбіжну плівку. Додаткова упаковка під плівкою складається з 2 розташованих вздовж радіатора знизу і згори міцних листів гофрованого картону, що оберігають його ребра.

ГАРАНТІЯ

PURMO надає 10-річну гарантію на панельні радіатори.

044 299 57 07