You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

ПАРТНЕРСКАЯ ПРОГРАММА

 

 

Шановні партнери!

 

Повідомляємо Ваc про старт Партнерської програми від ЄвроТерм.

З радіаторами PURMO та радіаторною арматурою Vario Term Ви отримуєте приємну практичну вигоду, а ваші клієнти – неперевершене естетичне поєднання кольорів, текстур та форм та найдовшу гарантію на ринку опалення 10 + 3 роки. Почніть опалювальний сезон разом з надійними європейськими продуктами, які забезпечать розумне тепло в кожному приміщенні!

 

Під час дії партнерської програми купуйте радіатор PURMO і до нього ОБОВ’ЯЗКОВО В ОДНОМУ РАХУНКУ термостатичний комплект радіаторної арматури Vario Term та отримуйте бонус 1,5% від суми пакетної покупки PURMO + Vario Term. Якщо це Ваша перша покупка Vario Term – бонус подвоюється і становить 3% від суми покупки.

Більше покупок PURMO + Vario Term – більше бонусів! 1 бонус = 1 гривня. Наприкінці дії партнерської програми бонуси виплачуються подарунками – сертифікатами на відповідні суми в Rozetka, Silpo або WOG на Ваш вибір.

Виплата бонусів проводитиметься з 7 по 18 березня.

Слідкуйте за нашою регулярною розсилкою, в якій ми повідомлятимемо Вас про Ваш бонусний рахунок. Таким чином, Ви будете мати можливість управляти своїм бонусним рахунком та накопичувати ще більше бонусів!

Період дії акції:
з 01.11.2021 по 28.02.2022

Обов’язкові умови акції:
В акції беруть участь радіатори PURMO без обмежень та термостатичні комплекти Vario Term.
Кількість радіаторів та термостатичних комплектів в одному рахунку мають співпадати, бонуси нараховуються тільки за пару «радіатор+комплект».


Бажаємо Вам успішних продажів!

044 299 57 07