You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Внутрішні інженерні системи

Vario Term пропонує термостатичні головки, термостатичні клапани та інші елементи радіаторного обладнання та є одним із небагатьох виробників такого типу рішень, особливо ексклюзивної фурнітури.
Радіатори PURMO призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень. Їх можна застосовувати як в одно-, так і в двотрубних системах центрального опалення.
Радіатори IDMAR призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень. Їх можна застосовувати як в одно- так і в двотрубних системах центрального опалення.
За свою історію, яку компанія веде з 1982 року, продукція PROFIL здобула високу репутацію серед будівельників, архітекторів, підрядників, дилерів та кінцевих споживачів.
Конвектор призначений для використання у будь-яких типах приміщень, включаючи з вологістю. Гарантія на обігрівач: 24 місяці, нагрівальний елемент: 5 років
Ізоляційні матеріали ThermaSmart PRO виготовлені із високоефективного термопластичного матеріалу (TPE). Широкий діапазон робочих температур робить продукт ідеальним для таких застосувань як опалення, вентиляція, санітарні системи та охолодження.
044 299 57 07
Співпраця
Компанія ЄвроТерм™ — входить до Групи EUROIZOL та є професійним постачальником матеріалів та рішень провідних світових виробників для систем опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціювання, для холодильного та технологічного обладнання, для застосування у цивільному та промисловому будівництві.