You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

IDMAR

IDMAR

IDMAR — торгова марка польської компанії, заснована 1983 року в Мосіні (Польща) неподалік Познані, розпочавши свою діяльність з виробництва монтажної фурнітури для кількох людей. Завдяки динамічному розвитку виробництво IDMAR було швидко розширено, зокрема промислова арматура, а також сталеві радіатори.

Вся продукція IDMAR має відповідні сертифікати та допуски. Особлива увага до якості та довговічності продукції дозволила компанії IDMAR зайняти одну з провідних позицій на ринку монтажної, промислової арматури, а також сталевих радіаторів. Продукція IDMAR сьогодні експортується до більш ніж 20 країн світу.

ЗАСТОСУВАННЯ

Радіатори IDMAR призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень. Їх можна використовувати як в одно-, так і двотрубних системах центрального опалення.

АСОРТИМЕНТ

В асортименті ТМ IDMAR є радіатори з бічним та нижнім підключенням, а також з гладкими панелями та радіатори з гладкою лицьовою панеллю з легкими горизонтальними борозенками.

ЯКІСТЬ

При виготовленні радіаторів IDMAR використовуються найсучасніші технології у виробництві сталевих панельних радіаторів.

Компанія IDMAR співпрацює з відомими європейськими компаніями постачальниками сировини для радіаторів:

Сталь: U.S. Steel Kosice Словаччина, ISD Dunaferr Угорщина

Компоненти (байпас, жалюзі, ніпелі): Berg Німеччина, Commital-Sami Італія

Термостатичні клапани: Oventrop Німеччина

Радіатори Ідмар мають антикорозійний захист, який забезпечується нанесенням нанокерамічного покриття, а потім – лакофарбового.

Антикорозійна обробка: (нано-керамічне покриття – на основі цирконію) Henkel Німеччина; порошкове покриття: Pulverit Італія

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ РАДІАТОРІВ

Радіатори IDMAR доступні за висотою від 300мм до 900мм та за довжиною від 400мм до 3000мм. Завдяки широкому асортименту моделей є можливість підбору радіатора для будь-якого приміщення.

МОНТАЖ РАДІАТОРІВ З НИЖНИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ

При установці радіатор IDMAR з нижнім підключенням можна розгортати на 180 ° залежно від того, де точка підведення носія. Це реалізовано за рахунок того, що радіатор не має задніх петель і його обидві сторони можуть бути лицьовими.

УПАКОВКА

Панельні радіатори IDMAR поставляються у запобіжній упаковці, що дозволяє встановлювати радіатор без видалення. Радіатори упаковуються на фабриці в термозбіжну плівку. Додаткова упаковка під плівкою складається з 2 розташованих вздовж радіатора знизу та зверху міцних листів картону, що оберігають його ребра. Крім того, кути радіаторів оберігаються чотирма пластмасовими накладками (у конкурентів картонні накладки).

ГАРАНТІЯ

Радіатори IDMAR мають 10-річну гарантію виробника. Практичний термін їхньої експлуатації перевищує гарантійний.

044 299 57 07