You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пакетна пропозиція

Радіатори PURMO + Радіаторна арматура VARIO TERM

Радіатори Purmo призначені для забезпечення теплового комфорту як у приватних будинках, так і у великих житлових будинках, медичних та освітніх закладах, офісах та готелях. Асортимент Purmo включає широкий спектр панельних, декоративних, трубчастих радіаторів, конвекторів, радіаторів для ванних кімнат, електричних і канальних обігрівачів. Продукти Purmo доступні у широкому діапазоні розмірів, кольорів та відтінків, відповідаючи дизайну будь-якого інтер'єру та гармонійно поєднуючись з іншими предметами у приміщенні.

Радіаторна арматура Vario Term призначена для підключення радіаторів до системи опалення та регулювання температури у приміщенні. Асортимент Vario Term включає широкий спектр термостатичних головок, інсталяційних клапанів, настановних комплектів, аксесуарів та сполучної арматури. Продукти Vario Term представлені як у вигляді ексклюзивних дизайнерських рішень, так і у вигляді економічніших варіантів, але також у цікавому дизайнерському виконанні.

  • Два Європейські бренди з більш ніж 50-річною історією, в одній пропозиції від компанії ЄвроТерм.
  • Два постачальники – єдине комплексне рішення системи опалення для будь-якого стилю в інтер'єрі: мінімалістичного сучасного, сміливого ретро-інтер'єру, спокійного класичного, простого та елегантного у стилі кантрі.
  • Два продукти – один результат – найвищий рівень енергоефективності через розумне споживання: дозволяє підвищити комфорт у приміщеннях та, водночас, оптимізувати споживання енергії.
  • PURMO + Vario Term = понад мільйон комбінацій форм, розмірів, кольорів та текстур.
  • Два виробника - одна цінність - турбота про навколишнє середовище - інноваційні рішення Purmo та Vario Term розроблені зі скороченням використання природних ресурсів у виробничому процесі та впровадження екологічно безпечних рішень для комфорту в інтер'єрі.
044 299 57 07
Надіслати заявку
Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення