You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Бренди

Компанія ЄвроТерм™ - ексклюзивний постачальник в Україні високоякісної продукції провідних світових виробників з країн Німеччини, Італії, Польщі, Голландії, Фінляндії, Туреччини. На сьогоднішній день у портфелі компанії понад десяток торгових марок зі світовим ім'ям, які зарекомендували себе як еталон інновацій та якості, що підтверджено багатьма міжнародними та європейськими сертифікатами.
Vario Term пропонує термостатичні головки, термостатичні клапани та інші елементи радіаторного обладнання та є одним із небагатьох виробників такого типу рішень, особливо ексклюзивної фурнітури.
Бренд Eurobatex – це широкий спектр продуктів технічної тепло- та звукоізоляції зі спіненого синтетичного каучуку.
Компанія PAROC є визнаним європейським лідером у виробництві енергоефективних та вогнезахисних рішень у будівництві та індустрії.
Радіатори PURMO призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень. Їх можна застосовувати як в одно-, так і в двотрубних системах центрального опалення.
Радіатори IDMAR призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень. Їх можна застосовувати як в одно- так і в двотрубних системах центрального опалення.
Сьогодні Thermaflex - це комплексні рішення у сфері розподілу та економії енергії, води, що відповідають високим вимогам захисту довкілля.
044 299 57 07
Регіональне покриття
Наша присутність по всій країні: 11 філій, склади у 27 регіонах та власний розподільчий центр. Продукцію можна отримати у будь-якому обласному центрі України.
Гарантія та якість товару
Наша продукція – найчесніша на ринку – вона 100% відповідає заявленим технічним характеристикам; вся продукція сертифікована та має гарантію.
Навчання торгового персоналу наших партнерів
Фахівці компанії проводять навчальні семінари з наших продуктів.
Маркетингова підтримка
Ми готові надати виставкові стенди, буклети та інші рекламні матеріали. Для Вашого сайту ми готові надати весь необхідний контент та спільно брати участь у просуванні.
Технічна підтримка та шеф-монтаж
Ми допоможемо правильно підібрати матеріал і дамо консультацію щодо його монтажу.