You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Термоголовки та вузли підключення VARIO TERM до радіаторів опалення

Термоголовки та вузли підключення VARIO TERM до радіаторів опалення.

    

Компанія «Євротерм» представляє радіаторну арматуру польського виробника Vario Term, що поєднує високу якість і доступні ціни. У нас Ви можете купити термоголовку, вузол нижнього підключення радіатора, термостатичний клапан, настановний комплект, аксесуари та сполучну арматуру бренду Vario Term. Серед представленої продукції можна знайти як ексклюзивні рішення, так і економніші варіанти, але також виконані в цікавому дизайнерському вигляді. Чому вибирають Vario Term? Завдяки точному проектуванню та виготовленню з максимальною турботою про якість та на високому технічному рівні.

 

Термостатична головка. Сучасна форма термостатичних головок і благородне оздоблення поверхні термостатичних клапанів Vario Term роблять їх ідеальним доповненням до радіаторів і сушки для рушників від різних виробників, сприяють економії енергії, покращують тепловий комфорт приміщень і є додатковим елементом, що прикрашає форму радіатора. Різноманітність моделей та колірних рішень термоголовок Vario Term дозволить підібрати ідеальний варіант під будь-який колір та модель радіатора, а також інтер'єр.

Термостатичний вузол нижнього радіатора підключення. Призначений для швидкого та якісного монтажу опалювального обладнання у випадках, коли труби виходять знизу. Даний спосіб підключення найчастіше є актуальним для сталевих моделей радіаторів і сьогодні використовується в більшості новобудов та приватних будинків. Вузли для нижнього підключення радіаторів Vario Term зарекомендували себе як якісний та надійний продукт. Завдяки наявності термоголовки Vario Term користувачеві достатньо встановити бажану температуру в приміщенні, яка буде підтримуватися з точністю до 1 градуса Цельсія в автоматичному режимі.

Діапазон продуктів Vario Term включає як одиночні термоголовки, термостатичні клапани, вузли нижнього підключення радіаторів, так і цілі комплекти. Ми також пропонуємо монтажне приладдя. Це муфти, подовжувачі, розетки та інші деталі, пофарбовані у колір радіатора чи клапана. Завдяки цим аксесуарам можна приховати труби, проходи через стіну та інші непривабливі елементи підключення радіатора. Комплекти нижнього підключення радіаторів та темоголівки, а також інші комплектуючі Vario Term для опалювальних систем характеризуються найвищою надійністю та точністю регулювання температури. Радіаторна арматура Vario Term по праву вважається еталоном енергозберігаючих технологій, а також стильного та сучасного дизайну. Для найвибагливіших клієнтів асортимент бренду представлений величезною палітрою кольорових та дизайнерських рішень, які доповнять будь-який сучасний інтер'єр.

СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
ТОЧНІСТЬ РЕГУЛЮВАННЯ
ВЕЛИКИЙ ВИБІР КОЛЬОРІВ
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
стильный дизайн
точность регулировки
огромный выбор цветов
3 года гарантии
044 299 57 07