You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

PAROC

Із зрозумілих українцям причин є виправданим зростання попиту на теплоізоляційні матеріали для облаштування пічного обігріву осель. Дров’яні печі, каміни – це сьогодні, як кажуть, тренд.

Від сучасних виробів відомих виробників (наприклад Bullerian) до простих рішень, часто - саморобних,  за котрими й досі тримається малозрозумілий термін початку ХХ сторіччя - «буржуйка».

На першій погляд, до чого тут теплоізоляція? Адже все тепло потрібно віддати у приміщення.
Але, як завжди, є технічні та безпекові міркування, а також деякі неочевидні речі, пов’язані із конкретною ситуацією.  Розберемося.
Отже, дрова горять всередині металевої пічки, тепло йде навкруги. Дим відходить (мусить) у димохід.
1.  Пічка може бути вимушено розташована на такому місці, котре виявилось фактично вільним та придатним.  І не факт, що розташування є ідеальним.  Тобто, наприклад, може бути близько до однієї чи двох стін приміщення.  Тоді нагальна потреба – захистити ці стіни від термічного впливу нагрітої печі.  Простіше кажучи, нехай піч гріє кімнату, а не стіну.  Та ще такий близький нагрів може завдати шкоди як оздобленню стіни (плитка, штукатурка, шпалери), так навіть всій конструкції стіни.  І тут не обійтись без теплоізоляції, що витримає високу температуру. Краще, якщо теплоізоляція матиме відбиваючий шар алюмінієвої фолії.
Ідеально, якщо є можливість влаштувати ремонт й інтегрувати теплоізоляцію в стіну та закрити термостійким оздобленням.  Але в простому випадку, і таких буде багато, теплоізоляцію швидкоруч  просто поставити впритул до стіни
2   При облаштуванні класичних камінів є  обов’язкова потреба уберегти його конструкцію від впливу тепла камінної топки. Простіше кажучи, щоб потужне тепло віддавалось тільки в кімнату, а не шкодило стінкам каміну зсередини та оздобленню ззовні.
3   Є потреба ізолювати димохід. Принаймні в тій частині, котра контактує з будівлею. Існують професійно вироблені димоходи із теплоізоляцію всередині та зовнішнім оздобленням, наприклад, листом нержавіючої сталі.  Але багато власників вирішують питання самостійно. І підбирають утеплювач.
4  Вдалим рішенням є розподіл теплого повітря від печі по іншим приміщенням за допомогою повітропроводів. Їх також логічно утеплити, щоб «донести» температуру до сусіднього приміщення.
Для всіх згаданих потреб компанія Євроізол здатна запропонувати відповідні утеплювачі з мінеральної (базальтової) вати. Виробником та давнім постачальником для нас є міжнародна компанія PAROC – один з лідерів ринку теплоізоляції.  
Які саме вироби ми пропонуємо?  Перелічимо їх в тому самому порядку
1   Плити з мінеральної вати Paroc Fire Slab 90  товщиною 30 та 50 мм. 
     Або така ж плита із покриттям алюмінієвою фолією  Paroc Fire Slab 90 AluCoat товщиною 30мм


2    Спеціальні плити з мінеральної вати з покриттям посиленою алюмінієвою фолією  Paroc Fireplace Slab 90 AL1 товщиною 25 та 30 мм.  (так звана «камінна плита», або на сленгу - «камінка»). 
 
           Увага!  Не слід намагатися замінити камінну плиту Fireplace Slab AL1 на звичайну плиту Fire Slab AluCoat ! Хоча непрофесійному споживачу вони можуть здатися схожими. Але це не так, і наслідки будуть як швидкі, так і віддалені в часі. Про це – окремо.
3    Вироб  Paroc Pro Mat  -рулонний утеплювач з верхньою межою температур +350 оС.
      Або Paroc Pro Wired Mat – високотемпературний утеплювач (до +600 градусів), в котрому шар мін.вати приєднаний до сталевої сітки, що забезпечує дуже надійний монтаж та міцність конструкції.

 
Для цього конструктиву важливим облаштування зовнішнього покриття для захисту утеплювача від вологи, пилу, механічних пошкоджень і таке інше.
4   Утеплювачі для повітропроводів Paroc hvac Lamela Mat AluCoat.

 Увага!  Слід пам’ятати, що в цього виробу задекларована максимальна температура застосування +250 оС. Тобто, він не підходить до попередніх конструктивів. 
Звичайно, цей короткий текст не замінить досвіду фахівця. Але направить пошуки в потрібному напрямку.  Наша компанія не тільки продає згадані матеріали, ми будемо раді поділитися своїм досвідом, надати поради, розрахунки та контакти професіоналів.
 

044 299 57 07