You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА (ПП) 2.0

Шановні клієнти! Запрошуємо вас стати учасником EUROIZOL HUB, де ми заробляємо, пізнаємо і відпочиваємо разом!

Для кого? Для постійних клієнтів ЄвроТерм або учасників ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ «PURMO + VARIO TERM: ЕСТЕТИЧНЕ ПОЄДНАННЯ – ПРАКТИЧНА ВИГОДА».

Що мені потрібно зробити? Придбати радіатори PURMO на суму 6 000 євро і радіаторну арматуру Vario Term на 1 200 євро в період з 01 листопада 2021 року по 31 березня 2022 року.

Що вважається участю у програмі? 100% оплачені рахунки на загальну суму 6 000 євро по ТМ PURMO та 1 200 євро по ТМ Vario Term у період з 01 листопада 2021 року по 31 березня 2022 року1.

Що я отримаю? Запрошення на активний та креативний івент від EUROIZOL HUB, що відбудеться в квітні 2022 року2.

Чи встигну я взяти участь? Так, безперечно, адже початком ПП 2.0 ми оголосили 01.11.2021, тобто Ви вже встигли накопичити певну суму по рахункам PURMO та Vario Term. Тепер у Вас є чудова можливість доповнити їх до потрібної суми, необхідної для участі у івенті. Івент відбудеться в квітні 2022 року і поки що ми тримаємо інтригу, що це буде ;) EUROIZOL HUB готує для вас щось особливе, всі деталі будуть анонсовані у лютому.

Як взяти участь? Все просто: отримайте статистику від Вашого менеджера3 ЄвроТерм по оплаченим Вами рахункам PURMO та Vario Term, починаючи від 01 листопада 2021 року.  Продовжуйте робити замовлення на позиції цих торгових марок, щоб досягти вищевказаних сум до 31 березня 2022 року. Слідкуйте за нашою регулярною розсилкою, в якій ми повідомлятимемо Вас про актуальний статус накопичених Вами сум. Таким чином, Ви будете мати можливість накопичити необхідні суми у вказаний строк та потрапити до EUROIZOL HUB!

Маєте запитання? Ваш менеджер ЄвроТерм із задоволенням дасть відповіді на них)

P.S. Нагадуємо, що триває ПП «PURMO + VARIO TERM: ЕСТЕТИЧНЕ ПОЄДНАННЯ – ПРАКТИЧНА ВИГОДА»4. Купуйте радіатори PURMO та радіаторну арматуру VARIO TERM в одному рахунку та отримуйте бонуси, які можна обміняти на цінні подарунки!

1 ПП 2.0 не має обов’язкової умови, щоб ТМ PURMO та Vario Term були в одному рахунку. Для участі у програмі приймаються всі оплачені рахунки по даним ТМ за вказаний період.

2 Виконання вказаних умов передбачає участь у івенті однієї особи. При бажанні отримати запрошення на 2х осіб, вказані суми подвоюються.

3 Партнерська програма діє для клієнтів з усіх регіонів України.

4 ПП та ПП 2.0 є взаємодоповнюючими, кожний клієнт може приймати участь одночасно в обох програмах. Деталі ПП дізнавайтеся у менеджера ЄвроТерм.

044 299 57 07