You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Комплект All in One Vario Term

Краса інтер'єру в дрібницях.

Комплект All in One

Інтер'єр з характером створюється не тільки завдяки оригінальним ідеям і архітектурним рішенням, але і завдяки грамотному підбору аксесуарів. Адже вже давно відомо, що диявол криється в деталях! Як оформити чаруючі інтер'єри, підкреслені матово-чорним і золотим відтінками?

Чорно-золота ванна кімната і вітальня - що потрібно знати про облаштування подібних інтер'єрів?

Чорний - глибокий та важкий колір, що асоціюється з елегантністю, який за своєю природою не повинен домінувати в інтер'єрі. Елегантне золото є синонімом багатства і розкоші, і якщо Ви хочете вплести його в інтер'єр ванної кімнати або вітальні, пошукайте аксесуари і невеликі елементи меблів цього привабливого кольору. Ви також можете вибрати один золотий предмет меблів побільше, але врівноважуйте його декоративність з прикрасами іншого кольору, щоб будинок був затишним і виразним, а оформлення не приголомшувало домочадців і гостей. Те, що Ви хочете оформити його в модному союзі матового чорного і контрастного золота, не означає, що Ви не можете додати в цей дует більш м'які нейтральні кольори, такі як різні відтінки сірого, бежевого або білого. Декор не втратить свій характер, а навпаки - виграє. Замість дуету кольорів, відповідних тільки стилям бароко і гламур, перед вами відкриються нові стилі: скандинавський, сучасний, ретро і навіть романтичний.

Декори володіють магічною силою - це знають дизайнери інтер'єрів і любителі прикрашати свої власні чотири кути. В одну мить вони змінюють вигляд приміщення, готуються до зміни пір року або свят і урочистостей, які наближаються. Таким чином можна гармонійно оформити житлові приміщення за допомогою чорних і золотих деталей. Штори і фіранки, свічники, дзеркала, рами для картин і фотографій, лампи, годинник і навіть дверні та меблеві ручки можуть бути деталями, які визначають остаточний вигляд вітальні. Однак в останні кілька років простежується чітка тенденція підкреслення такого недооціненого елемента будь-якого інтер'єру, яким є декоративний радіатор. На ринку є багато декоративних моделей для ванних кімнат, спалень, віталень або дитячих кімнат.

Чорна і золота фурнітура для радіаторів у ванній і вітальні

Так само, як і зовнішній вигляд батареї опалення, важлива арматура, підібрана до радіатора. Наприклад, поєднання білого регулятора з чорним декоративним радіатором для ванної кімнати виявиться настільки ж невдалим, як зливовий душ, що не поєднується за кольором і фактурою зі змішувачем. Щоб контрасти між аксесуарами і всього оформлення не впадали в око, необхідно подбати навіть про найдрібніші деталі. Тому варто шукати такі комплекти арматури, які будуть ідеально підходити до радіатора.

 

All in One від Vario Term - кращі комплекти радіаторної арматури в Польщі для вимогливих клієнтів

Польський виробник, що працює на нашому ринку більше 20 років, пропонує найсучаснішу і якісну радіаторну фурнітуру. Найбільшою її перевагою є можливість будь-якої персоналізації відповідно до того, яке приміщення облаштовує клієнт. Варто зробити акцент на, здавалося б, невеликому доповненні до радіатора, щоб зберегти збалансовану колірну схему в оформленні і зосередити погляд гостей і домочадців на красивому декоративному радіаторі, а не на терморегуляторі, який до нього не підходить. Vario Term пропонує повний набір комплектуючих для радіаторів, All in One від стандартних і економічних до елегантних і ексклюзивних. У комплект входять: радіаторний кран, термостатична головка (наприклад, вражаюча Prestige, найменша Picco на ринку, сучасна Tucan і Pony), одинарні або комбіновані розети (прямокутні або класичні круглі), перехідники для PEX або Cu, а також з'єднувачі, монтажні трубки і маскувальні втулки різної довжини. Всі елементи пропонуються в 20 основних кольорах і фактурах, зазначених в каталозі. Комплект «Все в одному» підходить для інтер'єрів в чорному і золотому кольорах, наприклад, в кольорі по каталогу № 4 Золотий або № 24 Матовий Чорний. Вибираючи такі кольори, радіатор можна прикрасити матовим чорним краном і термостатичною головкою з золотими елементами. Але це ще не все! Ви можете замовити радіаторну фурнітуру будь-якого кольору з палітри RAL з різною фактурою: гальванічною, структурною, пісочною, матовою, блискучою, металевою і шліфованою. Персоналізований набір відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, ставши архітектурною «крапкою над і».

Азбука вибору відповідного клапану та головки Vario Term для радіатора

Ідеальні комплектуючі для батареї опалення  - це арматура, яка за текстурою та відтінком відповідає радіатору у ванній або вітальні. Вона також не повинна виходити за межі контуру батареї, щоб бути якомога менше помітною. Тому велике значення має орієнтація радіаторного клапана. Ви можете легко вибрати найбільш відповідний - лівий або правий, кутовий або прямий - і до того ж ідеального відтінку.

Не забудьте вибрати радіатор і відповідну до нього фурнітуру практично одночасно, так як фурнітуру легше встановити перед установкою радіатора, ніж після прикріплення його до стіни. Крім того, повертаючи терморегулятор радіатора, завжди пам'ятайте про відповідний тепловий комфорт у приміщенні, беручи до уваги приплив тепла від інших джерел (крім радіатора), таких як сонячне світло і освітлення.

Нарешті, питання безпеки, яке у випадку Варшавської компанії Vario Term йде рука об руку з інноваціями в продуктах і стильним дизайном. Складно перерахувати всі відмінності і нагороди на одному диханні. До них відносяться: сертифікат ETA (Європейська технічна оцінка), виданий Інститутом сертифікат інституту будівельної техніки у Варшаві, оцінка відповідності CE (Conformité Européenne) і позитивний висновок лабораторії WSP в Штутгарті.

Кращі в Польщі комплекти високоякісної опалювальної арматури "Все в одному" від відомого бренду Vario Term - це повні комплекти, що містять все необхідне, щоб декоративні радіатори у вашому будинку виглядали красиво на фоні гармонійного інтер'єру!

 

Запитайте Vario Term. Напишіть нам!

044 299 57 07